PSYCH-K


PSYCH-K


PSYCH-K® NEDİR?


Açılımı PSYCH (zihin ) ve KEY (anahtar) kelimelerinden türetilmiş "ZİHİN ANAHTARI" demektir. Okunuşu SAYKEY 'dir.  Bilinçdışında bireyi kısıtlayan olumlu olmayan inançları dönüşümüdür. Tedavileri ve terapileri tamamlayıcı işlev görmektedir.  Bilinç düzeyindeki istekler, bilinçdışı tarafından engelleniyorsa, değişim gerçekleşmesi kolay olmaz. Örneğin kilolarınızdan kurtulmak istiyorsunuz; ama defalarca denemenize rağmen yol alamıyorsunuz. Çünkü; bilinçdışında kilo vermenizi engelleyecek öğrenilmiş inançlar bulunmaktadır. Bilindışı düzeyde sizi kısıtlayan ve kaliteli yaşamanızı etkileyen tüm olumsuz inançlarınızı, istediğiniz yönde istediğiniz kadar işlevsel şekilde dönüştürebilirsiniz.


BU YÖNTEMİ İLK DEFA MI DUYUYORSUNUZ?

Avrupa 'da 35 yıldır var olan bu yöntem, Türkiye'de yeni keşfedilmeye başlanmıştır. Uzun yıllar terapi yaptıktan sonra daha etkili ve daha hızlı bir çözüm arayan Klinik Psikolog Rob Williams'a ait bir Metottur. 35 yıl önce başlayan bu metot, revize edilerek günümüzde son şeklini alıp kullanılmaya başlanmış. Dünyada binlerce kolaylaştırıcılar yetiştirmiştir.


PSYCH-K® BANA HANGİ KONULARDA YARDIMCI OLABİLİR?


Zİhninizde değişmesini istediğiniz her konuda bu metotla çalışılabilir.

👉Depresyon, panik atak, kaygı, korku, travmalar,

fobiler, işlevsiz düşüceler, kilo problemi, başarı, özgüven , değersizlik,

kendini ifade edememe, performans, para inancı, vs vs

 Aynı zamanda fiziksel hastalıkların tedavisine destek olabilmesi için çalışmalar. Kanser,diyabet MS vs….


SEANS İÇERİĞİ NEDİR?

  • Seans alan Kişi ,probleminin altında yatan duyguyu ve düşünceyi kolaylaştırıcının yardımıyla tespit eder ve bunun yerine hangi değişikliği istediğine karar verir.
  • .Kas testi ile değişmesini istediği duygu,düşünce gibi inançların bilinçaltında mevcut olup olmadığı tespit edilir. (Bunu vücumuzdaki kasların tepkisine göre tespit ederiz,herhangi bir cihaz kullanılmaz.) 
  • 'Dengeleme' adını verdiğimiz metotla bu inancı kolaylıkla ve keyifle dönüştürürüz.
  • Kişi , dilerse bu değişimi gerçek hayatta deneyimlemek için adımlar planlar.


PSYCH-K® SEANSINDAN KAÇ SEANS ALMAM GEREKİR?

Birden çok seans sürebileceği gibi sıklıkla bir seansta da sonuç alındığı gözlenmektedir. PSYCHK® kişiye gücünü geri kazandıran bir yol olduğundan, çalışmaya ne zaman ve nasıl devam edeceğinize kendiniz karar verirsiniz. Bazı kişiler seans esnasında ya da seanstan hemen sonra bazı değişikleri deneyimleyebilirken bazıları da seanstan sonraki günlerde hedeflerine ulaşabilmektedirler.


PSYCH-K® NE YAPAR? PSYCH-K® NE YAPMAZ?


Her PSYCH-K® Dengeleme süreci, bir Tam-Beyin hali ile sonuçlanır ve bu durum bireyin fiziksel bedeni tarafından kasları aracılığıyla açıkça onaylanır. Ortaya çıkan Tam-Beyin hali, önceki sınırlayıcı programlama, düşünce veya inançların ötesinde ya da dışında bir genişlemedir. Bu şekilde, istenen deneyimleri yaratmak, çekmek veya sürdürmek için daha fazla seçenek ve potansiyel mevcuttur. PSYCH-K® her Dengelemeden sonra istenen sonucu tamamen üretir VE/VEYA istenmeyen bir hali/durumu her zaman tamamen dönüştürmeyebilir. Çünkü her değişim o kişinin potansiyeline, değişme isteğine ve azmine bağlı olarak gerçekleşebilir. Ancak her halükârda bireyin gerçekleştirdiği her Dengeleme, bazen birdenbire bir kerede, bazen de zamanla daha fazla Dengeleme yaparak istenilen hedefe doğru ilerlemesine ve gerekli aksiyonları almasına yardımcı olur. 30 yılı aşkın bir süredir binlerce insan, PSYCH-K® ile hedeflerine ulaşmada sıklıkla önemli başarılar bildirmişlerdir.


SEANS ÜCRETİ

Seans ücreti 1500 ₺ dir.